حکم اعدام برای دو محیط بان صادر شد

سبزپرس - گروه محیط طبیعی: منابع آگاه از صدور حکم اعدام برای دو محیط بان خبر می دهند.

 

   به گزارش سبزپرس، دو محیط بان که بیش از دو سال قبل به دلیل درگیری با شکارچی متخلف مرتکب قتل غیرعمد شده بودند، محکوم به اعدام شدند.
   این دو محیط بان در دو پرونده جداگانه این حکم را دریافت کرده اند و یک نفر از آنان محیط بان اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان و دیگری محیط بان اداره کل حفاظت محیط زیست کهگلویه و بویر احمد است.
   صدور این حکم در حالی است که این دو، در حین خدمت و به منظور جلوگیری از ورود متخلف و شکار غیرقانونی مرتکب این جرم شده اند.
   گفته می شود همسر محیط بان هرمزگانی، تاکنون بیش از 17 میلیون تومان برای جلب رضایت از اولیای دم و حق الوکاله وکیل مدافع پرونده صرف هزینه کرده است. با این حال تاکنون موفق به جلب رضایت خانواده مقتول نشده است.
   همسر این محیط بان هم اکنون در غیاب همسرش به عنوان کارمند در اداره کل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان فعالیت می کند.
   شنیده ها حاکی از آن است که محمد جواد محمدی زاده، رییس سازمان حفاظت محیط زیست جهت جلب حمایت قضایی برای این دو محیط بان، به دیدار صادق آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه رفته است.
   اخبار تکمیلی درباره این پرونده متعاقبا منتشر خواهد شد.

منبع: سبز پرس

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
محسن

سلام یک سر به وبلاگم بزن میخوام نظرتو درباره مطالبم بدونم وقتی اومدی بزار قشنگ عکسها باز بشن نظرت مهمه برام

نیوشا

سلام هومن جان خیلی خوب که هنوز کسایی پیدا میشن که بداد این بی عدالتی ها برسن امیدوارم روزی برسه که کسی بخاطر دسترسی به منافع شخصی خودش به طبیعت آسیبب نرسونه

سیروس علی پور

سلام دوست عزیز وبلاگ بسیار خوبی دارید.مطالب آموزنده و مفید هستند.آرزو می کنم در هدفتان موفق شوید. بنده محیط بان و طرفدار محیط زیست و حیات وحش هستم. انجمنی تحت عنوان دوستداران محیط زیست و حیات وحش تشکیل دادم ، از شما دعوت می کنم عضو این انجمن شوید.امیدوارم در آینده همکاری خوبی داشته باشیم.