آغازی شایسته از دکتر روحانی

روحانی، دولت احمدی نژاد را از تخریب باغ گیاه‌شناسی نوشهر منصرف کرد

سبزپرس- گروه قوای سه گانه: در پی درخواست جمعی از تشکل های زیست محیطی کشور از رییس جمهور منتخب مردم ایران مبنی بر مداخله وی در جلوگیری از تخریب باغ گیاه شناسی نوشهر، دکتر حسن روحانی، با هماهنگی با دولت احمدی نژاد موفق شد دستور توقف تخریب باغ را اخذ کند. 

به گزارش سبزپرس، پس از آنکه استانداری مازندران دستور از سر گیری عملیات راه‌سازی در باغ گیاه‌شناسی نوشهر را صادر کرد، جمعی از سازمان‌های مردمی فعال در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی، در نامه‌ای خطاب به «حسن روحانی» رئیس جمهوری منتخب، به عنوان «نخستین اقدام دولت تدبیر و امید»، خواستار توقف این عملیات در دولت یازدهم شدند.

نامه تشکهای مردمی زیست محیطی کشور روز سه شنبه توسط معصومه ابتکار، رییس اسبق سازمان محیط زیست ایران و رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران در اختیار دکتر حسن روحانی قرار گرفت.

بر اساس گزارشهای دریافتی ، دکتر حسن روحانی پس از کسب اطلاع از وضعیت این باغ از اکبر ترکان به عنوان نماینده خود خواست تا با هماهنگی با حمید بقایی نماینده ویژه احمدی نژاد برای پیگیری امورانتقال دولت دهم به دولت جدید، دستور توقف عملیات تخریب باغ گیاه شناسی را اخذ کند.

بدین ترتیب روز چهارشنبه و در حالی که صدها نفر از طرفداران محیط زیست با اجتماع مقابل باغ گیاه شناسی نوشهر خواستار جلوگیری از تخریب باغ شده بودند، از فرمانداری نوشهر به دوستداران طبیعت اعلام شد که تخریب باغ گیاه شناسی نوشهر برای احداث راه ملغی اعلام شده است.

ادامه

/ 4 نظر / 43 بازدید
مبينا

سلام استاد كجاييد؟ چرا نمي نويسيد؟حالتون كه خوب شكر خدا?30 ارديبهشت جشن 11 سالگي وبلاگتون پيشاپيش مبارك

گفتند از درخت سخن گفتن در روزگار آتش و آهن,جنایتی ست! اما من از درخت سخن گفتم زیرا که هر درخت به چشم من آیتی ست از معجزه ای که آدمی اش نام کرده اند. و اینگونه شد که گفتی و گفتیم و گفتندتا در رگبار تیشه و تبر هنوز همچون نگینی سبز بر انگشتری زمین خودنمایی میکند,درخت.

فاطمه

سلام میشه آدرس نارون اندمیک زایگان را دقیق تر بدهید که من پیداش نکردم برای پایان نامه لازمش دارم با تشکر

تکنولوزی افق

باعرض سلام و وقت بخیر و باتشکر از وبلاگ بسیارخوبتان. تکنولوژی افق نماینده دوربین مداربسته سامسونگ،انواع باتری،یوپی اس،تجهیزات شبکه و نمایندگی انحصاری نرم افزارNuuo درکشور می باشد . بامراجعه به سایت مارااز نظرات و پیشنهادات خود بهره مند نمایید .باتشکر www.ofoghtech.ir